Шукати:
Еластичні вставки в муфти поліуретанові
Еластичні вставки в муфти поліуретанові

Поліуретанові еластичні вставки для муфт виготовляються будь-якого розміру та форми на замовлення. Поліуретанові еластичні вставки забезпечують тривалий термін експлуатації при збереженні робочих параметрів.

Стержні поліуретанові
Стержні поліуретанові

Поліуретанові стержні та прутки виготовляються з зносостійкого поліуретану твердістю від 55 од. Шора А до 70 од. Шора D. Поліуретанові стержні доступні діаметром від 10 до 400 мм довжиною 500 мм. Можливе замовлення поліуретанових стержнів і більшої довжини.

Плити поліуретанові
Плити поліуретанові

Плити поліуретанові широко використовуються в різних галузях промисловості. Плити поліуретанові, виготовлені з твердих типів поліуретану, можуть піддаватись майже всім способам механічної обробки. Це дозволяє використовувати плити поліуретанові для швидкого виготовлення потрібних фасонних виробів. Плити поліуретанові також використовуються для штамповки металевих виробів. Високі механічні властивості поліуретану дозволяють з успіхом використовувати поліуретанові плити і блоки для безматричного формування металевих виробів. Окрім цього, використання поліуретанових плит для проведення операцій формоутворення дозволяє уникати механічних пошкоджень формованих виробів. Завдяки своїм унікальним механічним властивостям плити поліуретанові використовуються для футерування абразивно навантажених поверхонь, зокрема, в гірничо-збагачувальній промисловості та у сільському господарстві. Для підвищення надійності кріплення поліуретанові плити можуть виготовлятись армованими металевою або текстильною сіткою. Поліуретанові плити на нашому підприємстві виготовляються стандартно в розмірах 500х500мм, 1000х1000 мм товщиною від 2 мм до 200 мм або в розмірах 2000х1000 товщиною від 2 до 50 мм. Максимальний розмір поліуретанових плит, що їх виготовляємо під замовлення, складає 3500х1800 мм товщиною до 20 мм. Твердість поліуретанових плит доступна в діапазоні від 55 од. Шора А до 70 од. Шора D.